Wydarzenia

Nie tylko o miłości - recital Zbigniewa Zamachowskiego

dodano 2022-09-21 12:23:30
rozpoczęcie:
2022-11-12 19:00
miejsce:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Mroczy, Mrocza, ul. Piłsudskiego 4
bilety:

Autorski koncert Zbigniewa Zamachowskiego to spotkanie ze sztuką na wysokim poziomie w znakomitej interpretacji aktora. Talent muzyczny artysty wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci widza. Zbigniewowi Zamachowskiemu na scenie towarzyszyć będzie pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek.".

Artysta wystąpi z programem, który przygotował z okazji 40-lecia działalności artystycznej. Podczas koncertu usłyszymy autorskie piosenki, które Zbigniew Zamachowski włączył do swojego repertuaru m.in. "Credo", "W małym miasteczku" oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców takich jak: Agnieszka Osiecka, Bułat Okudżawa, Jerzy Wasowski, Stanisław Staszewski czy Sting. Nie zabraknie także przeboju "Kobiety jak te kwiaty", znanego z plebiscytu radiowej "Trójki", a pochodzącego z przedstawienia "Zamach na MoCarta", a także "Już czas na sen", "Luz i zapał" czy "Za dzień mój ślub".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zbigniew Zamachowski
artyści:
Recital Zbigniewa Zamachowskiego
Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego - to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci. W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi \"Credo życiowe\", \"W małym miasteczku\"), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena - \"Zamach na MoCarta\", a więc przede wszystkim przebój radiowej \"Trójki\" - \"Kobiety jak te kwiaty\" Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Nakło
1.1°C
wschód słońca: 07:37
zachód słońca: 15:38
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nakle

kiedy
2022-12-07 18:00
miejsce
Nakielski Ośrodek Kultury, Nakło...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Nakielski Ośrodek Kultury, Nakło...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-15 16:00
miejsce
Nakielski Ośrodek Kultury, Nakło...
wstęp biletowany